QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

Vo francúzskom Seignosse, ktoré je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22. 6. – 1. 7. 2018 zídu už po jedenásty krát najlepší jazdci na surfe z Českej republiky a Slovenska, aby zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej republiky a Slovenska v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP.

Big Air Kremnica: Zbierka pomôže deťom

Kremnica, sneh a zimné športy sú späté od nepamäti. V Kremnici vyrástli úspešní reprezentanti v bežeckom lyžovaní, snowboardingu a dnes už má vďaka SKI klubu svojich mladých zástupcov aj zjazdové lyžovanie.

Big Air v meste Kremnica 2018

Zapíšte si dátum. V Kremnici na námestí sa bude už jedenástykrát skákať, a to počas víkendu 9. až 10. februára 2018. 11. ročník akcie Big Air v meste bude zároveň prvýkrát zaradený do oficiálnej série pretekov FIS Race. 

Adrenalin Film Festival 2017

V novembri prichádza na Slovensko štvrtý ročník Adrenalin Film Festivalu (AFF) a s ním nabitý  program plný freeskiingu a snowboardrdingu. Po úspechu v minulom roku sa festival opäť predstaví nielen v Bratislave, výber filmov si budú môcť milovníci extrémnych športov pozrieť aj v Liptovskom Mikuláši.

Regata Na Hrane 2017

Krásne októbrové počasie – babie leto, dobrý vietor a zubaté slniečko. Ideálny deň, ktorý sa dá stráviť výborným sailingom. V sobotu 30.9 sme si s Na hrane spravili našu prvú regatu na ...