QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

Vo francúzskom Seignosse, ktoré je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22. 6. – 1. 7. 2018 zídu už po jedenásty krát najlepší jazdci na surfe z Českej republiky a Slovenska, aby zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej republiky a Slovenska v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP.

Adrenalin Film Festival 2017

V novembri prichádza na Slovensko štvrtý ročník Adrenalin Film Festivalu (AFF) a s ním nabitý  program plný freeskiingu a snowboardrdingu. Po úspechu v minulom roku sa festival opäť predstaví nielen v Bratislave, výber filmov si budú môcť milovníci extrémnych športov pozrieť aj v Liptovskom Mikuláši.

Máte radi bežecké výzvy? Príďte zdolať Súľovské skaly!

Už druhý ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami sa blíži. Poznačte si termín 15.10. 2016! Organizátori si pre vás pripravili 3 atraktívne trasy v nádhernom prostredí s parametrami 28 km/1160 metrov prevýšenia, 13 km/600 m a 6,7 km/200 m. Podujatia sa môžu zúčastniť všetky vekové aj výkonnostné skupiny športovcov.

Majstrovstvá Slovenska v boulderingu

Adidas boulder cup 2016 V stredu 6.4. sa začína už 17. ročník Festivalu horského filmu Hory a mesto v bratislavskom Auparku. Festivalový víkend patrí rôznym sprievodným podujatiam ale hlavne ...