Regata Na Hrane 2017

Krásne októbrové počasie – babie leto, dobrý vietor a zubaté slniečko. Ideálny deň, ktorý sa dá stráviť výborným sailingom. V sobotu 30.9 sme si s Na hrane spravili našu prvú regatu na ...

Majster Slnečných hodín 2016

Druhý ročník súťaže v urban boulderingu na zrekonštruovanej funkčnej pamiatke sochy Slnečných hodín autora Štefana Prokopa v Bratislavskej Petržalke. Od slávnostného otvorenia lezeckej steny na ...

Ako uniknúť lavíne

Z neúprosných štatistík vyplýva, že približne polovica tých, ktorí boli lavínou zasypaní, neprežila. Jediná účinná prevencia, ako sa vyhnúť lavíne, je vyhnúť sa horám, to je však pre milovníkov zimných športov nemysliteľné.
Existuje však viacero spôsobov, vďaka ktorým aj laik dokáže odhadnúť mieru rizika a minimalizovať nebezpečenstvo priamo v teréne.

Jarná hojdačka 2014

  Jarná hojdačka je úspešne za nami. Včera, 17. mája 2014, sa z mostu Lafranconi skočilo presne 88 krát 🙂 ĎAKUJEME všetkým, ktorí prišli a vytvorili opäť skvelú atmosféru aj za nie príliž priaznivého počasia. Špeciálna vďaka patrí: Kike, ktorá nám opäť vyrobila namakané video [su_vimeo ...

Snow busters trip

 

Pre nadšencov lyžovania a snowboardovania sme zorganizovali nezabudnuteľný výlet Chopok – Itália 🙂 V priebehu týždňa sme freerideovali, skialpovali a bláznili na snehu na Chopečku, v strediskách Sella Nevea (I) a Nassfeld (AT). Veď sa sami pozrite ako sme sa mali:

Slackline leto 2013

Ak máte záujem, pridajte sa a príďte si vyskúšať slackline. Väčšinou robíme akcie v sade Janka Kráľa pri Auparku. Sledujte náš Facebook.

BC camp Ukrajina 2013

Chcete zažiť neopakovateľný týždeň plný snehu, jazdenia v tvrdej prírode Ukrajiny? Občianske združenie Na Hrane vás pozýva na BC camp Ukrajina 2013, ktorý sa uskutoční v dňoch 3. až 10. marca v ukrajinskom stredisku Dragobrat.