Majster Slnečných hodín 2018

V roku 2015 sa uskutočnilo otvorenie areálu Slnečných hodín a boulderingová súťaž Majster Slnečných hodín. Táto jedinečná súťaž mala svoje druhé pokračovanie v roku 2016 a tento rok sa občianskemu združeniu Na hrane podarilo zorganizovať jej tretie pokračovanie. Kedy? Kde?

 

QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2018

Vo francúzskom Seignosse, ktoré je jednou z najlepších surfových lokalít v Európe, sa v dňoch 22. 6. - 1. 7. 2018 zídu už po jedenásty krát najlepší jazdci na surfe z Českej republiky a Slovenska, aby zmerali svoje sily a užili si spoločne strávený čas na Majstrovstvách Českej republiky a Slovenska v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP.

Big Air Kremnica: Zbierka pomôže deťom

Kremnica, sneh a zimné športy sú späté od nepamäti. V Kremnici vyrástli úspešní reprezentanti v bežeckom lyžovaní, snowboardingu a dnes už má vďaka SKI klubu svojich mladých zástupcov aj zjazdové lyžovanie.

Big Air v meste Kremnica 2018

Zapíšte si dátum. V Kremnici na námestí sa bude už jedenástykrát skákať, a to počas víkendu 9. až 10. februára 2018. 11. ročník akcie Big Air v meste bude zároveň prvýkrát zaradený do oficiálnej série pretekov FIS Race.

Slnečné hodiny v bratislave znovu dostanú novú tvár

Pomôžte nám vdýchnuť areálu Slnečných hodín nový život. Tento projekt môžete podporiť aj vy!

Obrovské slnečné hodiny stoja v areáli Ekonomickej univerzity už od roku 1986. Na pozemok ich osadila správa diaľnic so zámerom, aby umelecký dotvárali čerstvo postavený Most hrdinov Dukly, dnes známy ako Prístavný most. Hodiny však postupne chátrali až do roku

Adrenalin Film Festival 2017

V novembri prichádza na Slovensko štvrtý ročník Adrenalin Film Festivalu (AFF) a s ním nabitý program plný freeskiingu a snowboardrdingu. Po úspechu v minulom roku sa festival opäť predstaví nielen v Bratislave, výber filmov si budú môcť milovníci extrémnych športov pozrieť aj v Liptovskom Mikuláši.

Jesenné lezenie na Mallorce

Prvý októbrový týždeň sme si to namierili na Mallorcu. Z Bratislavy sme mali priamy let do Palma de Mallorca kde sme si na letisku požičali auto. Mallorca je známe lezecké letovisko a cestovanie mimo letnej sezóny má svoje výhody a to najmä v podobe príjemného počasia.

Regata Na Hrane 2017

Krásne októbrové počasie - babie leto, dobrý vietor a zubaté slniečko. Ideálny deň, ktorý sa dá stráviť výborným sailingom. V sobotu 30.9 sme si s Na hrane spravili našu prvú regatu na ...